_ _ _

Dacia LPG

Objavte modelový rad Dacia s pohonom na LPG.

Skladové vozidlá Dacia

Príslušenstvo v hodnote 250 € len do konca leta

Zimné kompletné kolesá za skvelé ceny

Kúpte kompletné kolesá s pneumatikami Motrio za výhodnú cenu!
_

Sociálne mediá

Od dnes 16.01.2020 oficiálne spúšťame predaj Nového Renaultu CAPTUR. Bližšie info o vozidle: https://www.renault.sk/osobne-vozidla/novy-captur.html Tešíme sa na Vás!

Aplikacia R&Go bola vyvinuta pre integráciu s vozidlom Renault, táto aplikácia spolupracuje s modelmi Twingo, nové Clio, nové Captur, nový Trafic, nový Master a nové Kangoo, ktoré sú vybavené autorádiom Connect R&Go. S aplikáciou R&Go môžete svoj smartfón pri jazde používať bez obáv. R&Go je praktická a inteligentná aplikácia, vytvorená s cieľom dokonale splynúť s vaším vozidlom. Intuitívne rozhranie aplikácie vám pomôže objaviť nový spôsob použitia smartfónu/tabletu vo vašom vozidle a ergonomickým a intuitívnym spôsobom získať prístup k všetkým funkciám vášho telefónu. Váš svet vo vašom vozidle: - Prispôsobiteľné rozhranie: pomocou dostupných skratiek stránok a widgetov si prispôsobte rozhranie. V rámci aplikácie R&Go máte prístup k celému obsahu vášho smartfónu. Skombinujte informácie, ktoré chcete zobraziť na vašej domovskej stránke – GPS, hudbu, otáčkomer, rádio... Urobte z vášho telefónu druhý palubný počítač - a vydajte sa na cestu bez obáv!

Nove skladove zasoby osobných a úžitkových vozidiel Renault a Dacia v TT-CAR Nitra. Najpredavanejsie modely Clio, Megane, Captur, Kadjar, Duster, Master, Sandero v roznych farbach a motorizaciach. U nas si vyberie naozaj kazdy.

Predáváme vozidlá značiek
Renault Helios Dacia Helios