_ _ _

Dacia oslavuje a rozdáva darčeky

Oslavujeme výročie 15 rokov a do konca februára rozdávame darčeky.

LPG kalkulačka Dacia

Rodinu Dacia opäť obohatila ponuka úsporných a ekologických verzií na LPG. Spočítajte si, koľko môžete ušetriť.

Zimné kompletné kolesá za skvelé ceny

Kúpte kompletné kolesá s pneumatikami Motrio za výhodnú cenu!
_

Sociálne mediá

Veľmi smutná správa! UKONČENIE VÝROBY MODELOV Dacia Dokker a Dokker Van 😳 😭 Bohužiaľ veľmi obľúbené vozidlo nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí bude navždy končiť vo výrobe a musí tak uvoľniť miesto nástupcovi, pravdepodobne z dielne Renaultu. Ukončenie výroby sa plánuje do leta tohto roka, takže odporúčame našim klientom, pokiaľ majú záujem o vozidlo, aby sa zastavili a urobili rozhodnutie pokiaľ sa dá.

👉 Od 26.02.2020 spúšťame v TT-CAR Nitra VÝPREDAJ skladových vozidiel DACIA DUSTER. 👉 Skladom vozidlá od 12.990€ s DPH s klimatizáciou, rádiom Bluetooth, atd. 👉 Ku každému vozidlu Vám pribalíme zimné pneumatiky. 👉 K dispozícii máme aj testovacie vozidlo, ktoré si viete vyskúšať aj bez objednania sa na jazdu. 👉Skladom 16 vozidiel, na ktoré platí akcia "VÝPREDAJ", akcia platí do vypredania vozidiel.

V spolupráci s firmou AUTONOVOTNY s.r.o. Vám vieme zabezpečiť ekologickú likvidáciu Vášho starého vozidla, za ktoré dokonca dostanete pri objednávke nového vozidla ODKUPNÝ BONUS až do výšky 1500€ 😎. Už nemusíte vymýšľať čo so starým autom a ako sa ho zbaviť. Stačí prísť k nám do predajne, vybrať si nové vozidlo a nechať nám staré. O všetko ostatné sa postaráme, ♻️EKOLOGICKY ho zlikvidujeme a vyradíme z evidencie ✅. Pokiaľ máte staré vozidlo vhodné na predaj, oceníme a vykúpime aj to! BONUS na nové vozidlo až 1500€ je Váš! Foto: Miroslav Novotny, Juraj Ris

Predáváme vozidlá značiek
Renault Helios Dacia Helios